Střešní Stan Wild Camp Yazoo 120 ALU-COVER

Střešní Stan Yazoo 120 V hliníkovém obalu pro 1-2 Osoby

Spací rozměry 120x200

výška 25cm

51 900 Kč 45 000 Kč
Skladem

Materiál OXFORD 420D 280 G

OXFORD 420D 280g směs polyester/bavlna, potaženo polyuretanem, voděodolnost 3000 mm (oproti běžné voděodolnosti batohu 1000 mm). Látka je mnohem silnější a tvrdší než v typickém stanu. Materiál navíc pomáhá udržovat teplo uvnitř. Materiál stanu z 99 % zastaví pronikání slunečních paprsků do interiéru.

Interiér stanu nabízí mnoho zajímavých a praktických řešení při používání stanu. Jako například LED osvětlení s funkcí regulace ve 3 rozsazích intenzity světla. Dva organizéry na bočních stěnách, každý s jednou kapsou. Pod stropem stanu je umístěn velký organizér s nastavitelnou polohou po celé délce stanu. Organizér je vybaven 6 kapsami, včetně jedné na tablet nebo telefon - je vyroben z kvalitního plastu, který zajišťuje bezpečné používání zařízení a možnost dotykového ovládání bez vyjmutí z kapsy.

Dva pneumatické teleskopy usnadňují postavení stanu.

Tuhost a stabilitu konstrukce zajišťují dva nůžkové panty.
Z vnější strany má stan v horním krytu čtyři silné a bezpečné západky. Dva na vstupní straně a dva na opačné straně. Jednoduchá obsluha, bezpečná a pevná svorka zabraňuje náhodnému otevření stanu při cestování. Černý pant dokonale ladí s celým stanem. Mezi panty zajišťujícími stan na jedné a druhé straně najdete madlo, které usnadňuje zavírání.

Nejdůležitějším řešením, které nabízí střešní stan Wild Camp Yazoo, je nosič v horní části víka. Jednoduché a skvělé řešení. Díky němu můžeme na našem stanu přepravovat například kola, paddleboardy, světelné rampy nebo solární panely. Transportní nosníky mají nosnost do 30 kg. Rozsah nastavení nosníků je 50 cm. Nosníky můžeme nastavit na šířku maximálně 80 cm a minimálně 30 cm. Každý z nosníků má použitelnou délku 123 cm. Šířka každého nosníku je 73 mm. Nosníky jsou oboustranné. Na jedné straně mají dva podélné otvory 10 mm široké a 20 mm od sebe. Druhá strana má jeden otvor podél nosníku, rovněž široký 10 mm

 

Vchod A Okna

Okenice stanu umožňují jeho úplné uzavření a zajišťují tak pocit soukromí. Každý navíc vybaven moskytiérou zapínanou na zip. Ve štítu nad vchodem je skryté okno, které lze zcela zakrýt moskytiérou.

 

Matrace

Každý stan Wild Camp je vybaven pěnovou matrací. Potah matrace je kombinací dvou různých materiálů. Na jednu stranu je materiál jemný a příjemný na dotek, na druhou stranu jsme použili materiál, který chrání před vlhkostí. Potah se odepíná na zip.
Potah matrace je pratelný.
Tloušťka matrace je 7 cm. Doplňkovou výbavou nabízeného stanu je ventilační podložka.

 

Antikondenzační podložka

Pod matrací je přídavná ventilační rohož o tloušťce cca 10 mm. Podložka zajišťuje stálou cirkulaci vzduchu mezi podlahou a naší matrací

 

Podlaha

Podlaha má zvýšenou odolnost proti všem druhům nárazů.
Během noci na střeše auta se stan nepřilepí k zemi, takže je mnohem teplejší místo na spaní než klasický stan. Vynaložili jsme maximální úsilí, abychom dodatečně izolovali a zajistili komfort spánku bez ohledu na převládající povětrnostní podmínky.

 

Žebřík

Stan je vybaven hliníkovým, lehkým teleskopickým žebříkem o celkové délce 230 cm. Teleskopický systém umožňuje přizpůsobit žebřík výšce auta a převládajícím podmínkám v kempu. Speciální přepravní taška usnadňuje skladování a přepravu žebříku.
Žebřík v Yazoo 120 je pohyblivým prvkem stanu. To znamená, že do stanu můžete vstoupit ze 3 stran - ze strany řidiče a dvou stran spolujezdce.


Hliníkové pouzdro

Vrchní kryt a podlaha stanu jsou vyrobeny z hliníku. To se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a deformaci. Díky tomu zvyšuje ochranu našeho stanu při prodírání se tvrdým terénem. V horním krytu je po jeho obvodu gumové těsnění. Po uzavření stanu bude chránit materiál stanu proti vnějším vlivům. Všechny spoje víka jsou zajištěny a utěsněny

 

Taška na boty

Doplňkovým prvkem stanu je návlek na boty. Ke stanu jej můžeme připevnit ze tří stran. Taška má 4 kapsy a jednu skrytou. Na dně tašky je síťovina, která umožňuje odtok vody, když máme mokré boty. Celá je vyrobena z voděodolného materiálu.

 

stříška nad vstupem

Plachta stanu je vyrobena z polyesteru. Jeho spodní část má oka pro utažení pomocí střešních držáků. Pokud nechceme, aby byl rozprostřen nad vchodem do stanu. Snadno ji srolujeme směrem k vrchní části krytu a připevníme sponkami. Těsně pod srolovanou plachtou je další okno s moskytiérou a úplným zavíráním. S rozloženou plachtou to zajišťuje zvýšenou ventilaci stanu.

 

Montážní nosníky

Pod podlahou stanu jsou montážní nosníky - černé hliníkové profily. Rozteč nosníků je 65 cm

 

Rozměry stanu

Složený stan
215 x 135 x 25 cm (d x š x v)
Rozložený stan
215 x 135 x 125 cm (d x š x v)
Vnitřek stanu
matrace 200 x 120 cm


výška v nejvyšším bodě 125 cm (strop - matrace)

výška v nejnižším bodě 30 cm

Váha samotného stanu je 79 kg

Váha stanu s namontovanou zahrádkou je 88 kg

 

Sada se skládá z:
- Yazoo 120 Alu stan
- montážní sada (na střechu vozu)
- návod v
- dva držáky pro podepření látky nad vchodem
- tašky na boty
- teleskopický žebřík

Postavení našeho stanu trvá jen několik kroků:

1. Uvolněte 4 západky na krytu stanu,
2. Jemně jej zvedneme,
3. Teleskopické válce automaticky otevřou stan,
4. Žebřík ukotvíme a je hotový.

Kategorie: Střešní stany
Záruka: 2 roky
Plocha na spaní: 200x120
Rozložený stan - rozměr: 215x135x125
Složený stan - rozměr: 215x135x25
Typ materiálu: OXFORD 420D 280g
Voděodolnost: 3000 Mm
UV Stabilizace: 50+
Odolnost vůči povětrnostním vlivům: Ano
Instalace předsíně: Ne
Vnitřní osvětlení: Ano
Kapsa na obuv: Ano
Rozkládání stanu: Nahoru
Váha: 79 Kg
Typ stanu: V tvrdém obalu
Váha s příčniky: 88 Kg
Zpět do obchodu